Menu
Your Cart

Hakkımızda1926’da dedemiz Mehmet Demirçalı ile başlayan çeyiz sandığı üretimi 1954 yılında babamız Hacı Ali Demirçalı(kapak resimdeki) ile devam ederken günümüzde ise 3.kuşak olan bizler Mehmet ve Hasan Demirçalı ile en azami düzeyde yani gelişmiş teknoloji ve seri üretim ile devam etmektedir.


Eskiden 1 atölyede(50metrekare) ayda ortalama 24 adet çeyiz sandığı üretilirmiş. Bu üretilen çeyiz sandıklarını ise boyamak için domenika denilen cila ile saatlerce ürünün üzerine bez parçası ile çalarlarmış. Günümüzde ise 3.900 metre kapalı alanda modern ve teknolojik alt yapı ile ayda 1500-2000 adet(tam kapasite) çeyiz sandığı üretimi yapılmaktadır. Bu üretilen çeyiz sandıkları Türkiye’nin dört bir yanında mobilya ve çeyiz işleri ile uğraşan seçkin müşterilerimize, siz değerli tüketicilerimize kullanılmak üzere gönderilmektedir.


Bizler üretimimizdeki hassasiyet ve gayretimizi devam ettirdikçe siz değerli müşterilerimiz de ürünlerimize olan ilginizi artırdınız. Bu sayede çeyiz sandıkları içlerine çeyiz konulup bir köşeye atılan ve de üzerine yük(yatak yorgan döşek vs…) konulan bir eşya olmaktan çıkıp yeni bir vizyona kavuşmuştur. Ürünlerimiz farklı ebat ve görünümleriyle modern veya klasik şeklinde çok amaçlı kullanılabilecek biçimde dizayn edilmektedir.


Ürün yelpazemizi çok amaçlı kullanılabilecek çeyiz sandığı tarzında tasarlayıp, ön kısımdan açılabilir, çekmeceli, oymalı, deri aksesuarlı TV ünitesi, salona konsül şeklinde üretmekteyiz. Aksesuar şeklinde üretilen çeyiz sandıkları ise yatak odasında karyola ayak ucuna puf veya sedir sandık olarak, antrede telefonluk altında ya da telefonluk şeklinde, salonda iki koltuk arasına oymalı tarzında, oturma odasında iki berjer önünde orta sehpa şeklinde, salona konsül, yine salona bench vs… şeklinde tasarlanıp sizlerin beğenisine sunulmuştur. 


Yine aynı kalite anlayışı ile siz değerli müşterilerimizden gelen talepler neticesinde 17 ayı aşkın süredir zigon sehpa orta sehpa üretimine girmiş bulunmaktayız. Ürettiğimiz ürünlerin her birini sanki kendimiz kullanacak gibi hassasiyette üretmekteyiz.


Yarım asrı aşkın üretimi ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunan sandıkçı HACI HAFIZ zevkinize ve bütçenize uygun,  en kaliteli çeyiz sandıklarını, zigon sehpaları, orta sehpaları sizlerin beğenisine sunmaktadır.


Geleneğinizle ve geleceğinizle her zaman sizlerle….