Menu
Your Cart

Teslimat Bilgileri

Sitemizde bulunan ürünlerin fiyatları nakit olup, Kayseri' de bulunan alıcılar mağazada veya kapıda ödemeyi seçebilirler, Kayseri dışı alıcılar ise EFT veya Havale yolu ile ödeme yapabilir.

Ödemeniz onaylandıktan sonra, ikinci aşama olarak ürünler, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Ürünlerin hazırlanması, ödemenin onaylanmasından sonra aynı gün kargoya verilir. Hazırlık safhasının, sandikcim.com’da belirtilen süreyi aşması durumunda e-posta veya telefon ile bilgilendirilirsiniz.

Firmamızın Kayseri' de bulunması sebebi ile alışverişinizi mağazamızdan yapmanız durumunda ürününüz aynı gün içerisinde veya en geç 24 saat içerisinde teslim edilir.

Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir.

Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.

Sandikcim.com, gerek gördüğünde kargo firmasını ya da gönderi yöntemini değiştirme hakkını saklı tutar.

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

Kargo firmasına teslim edilen siparişlerin, kargo firmasının teslimat yapmadığı günler dışında 7 (yedi) gün içinde elinizde olması beklenmektedir. Bu süre sonunda siparişiniz elinize ulaşmazsa iletişim formu’ nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi sandikcim.com’a geri getirecektir.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu’ nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.