Menu
Your Cart

Sık Sorulan Sorular

Soru : İnternetten alişveriş güvenilir mi?

Cevap :  Evet güvenilir, çünkü sitemizde dünyanın en güvenilir kredi kart ödeme sistemi olan SSL güvenlik sertifikalı sistem vardır. Kredi kart bilgileriniz direk bankaya bağlanarak onay görüyor ve sizin kart bilgilerinizi Sandikcim.com yetkilileri bile göremiyor. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kart bilgileri siteden bağımsız olarak GlobalSign tarafından 128 BİT SSL (Secure Sockets Layer) protokoli ile şifrelenip sorgulanmak üzere bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı taktirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiç bir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilemediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri elegeçirmesi engellenmiş olur. 

 

Soru : Kredi kartım çekmiyor Ne Yapmalıym

cevap : Sistemimizdeki kredi kartı sistemi en son çıkan ve en güvenli sistem olan 3D scure li sistemdir. Bazı banka kartları bu sisteme uygun olmaya bilmekteir böyle bir durumda bankanızın internet sitesinden vaya bankanızın müşteri hizmetlerinden kredi kartınızı 3D scure sistemine uyumlu hala getirilmesini saglamanız gerekmektedir.

 

Soru : Kargo Süresi ne kadar?

Cevap : İstanbul ve Ankara 24 saat içinde diğer şehirler iki iş günü içerisinde UPS kargo güvencesiyle adrese teslim götürülmektedir. Hava ve yol şartlarından dolayı yaşanan gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

 

Soru :Sipariş versem ne zaman kargoya verilir.

Cevap : Teslimatta ve Kredi kartıyla verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Havale ile verilen siparişler de Ödeme yapıldıktan sonra kargoya verilmektedir. Cumartesi saat 13.00 dan sonra verilen siparişler pazartesi

Günü kargoya verilmektedir.

Soru :  Neden internetten  sipariş  vereyim?

Cevap :

*  Hızlı hizmet anlayışımız olması ve kapınıza kadar paketinizin teslim edilmesi.

*  Ürünlerin firma tesis lerinden taze olarak direk tüketiciye ulaştırılması.

*  Hesap lı ve ekonomik olması.  

 

Soru :Kargomun Nerede oldugunu ögrenebilirmiyim.

Cevap :  Firmamız tarafından size msj vaya mail olarak gönderdiğimiz Kargo takip numarasını sitemizdeki sol menüde bulunan kargo takip bölümüne girerek kargonuzun nerede oldugunu görebilirsiniz.